tutoriale, szablony, web design

Pytania - Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, to zapraszam na nasz profil ask.fm. Postaramy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące szablonów, zamówień, jak również zaradzić conieco w sytuacji, gdzie szablon nie chce współpracować. Propozycje - Jeśli masz pomysł na ciekawą instrukcje, która mogłaby pomóc lub zainspirować wielu blogerów, daj nam znać! Z chęcią pomożemy! Propozycje możesz zostawić tutaj: Propozycje Pomoc - Gdyby ktoś desperacko szukał pomocy i wszystkie instrukcje go zawiodły, to jest e-mail tyler (bizarre1309@gmail.com ) i tam można pisać, mardzić na bloggera i resztę świata, no i ogólnie to też szukać pomocy. #idontjudge

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Childish
Childish
Dodany: 13.04.2013
Autor: Tyler
Baza: Szablon Ethereal

Przed pobraniem zapoznaj się z regulaminem!
Podgląd

 • Lewokolumnowy
 • Środkowa kolumna 460px, lewa kolumna 150px;
 • Przykładowe tło ( Wyrażę się tak mało oficjalnie: tło do wymiany )
Jak zmienić tło w szablonie Childish?
Szablon > Edytuj kod HTML
 1. Wyszukaj body, .body-fauxcolumn-outer
 2. We właściwościach powyższego selektora znajdź background.
 3. Wpisz w nawias  link do własnego tła ( ustawione jest ono na brak powtórzenia i prawy górny róg - no-repeat scroll top right );
 4. *Ustaw kolor tła ( aktualny kolor: background-color: #f6f4e9 )

Regulamin
1. Prosiłabym nie ściągać tylko w celu zaglądnięcia do kodu tu i tam, jeśli coś Cię ciekawi pisz w komentarzach poniżej, a z uśmiechem na ustach pomogę.
2. Jeśli masz jakiś problem konkretnie z szablonem powyżej, swoje pytania pisz w komentarzach pod postem, dzięki temu posłużysz się bloggerom z podobnymi problemami. 
3. Pobierając poinformuj o tym w tagboardzie lub komentarzu. .
4. Nie usuwaj creditu "dołączonego" do szablonu. Jednak w przypadku jego braku prosiłabym o dodanie go we własnym zakresie.
5. Hasło na hostuje.net to horohoro


POBIERZ
szablon niedostępny

9 komentarzy:

 1. To klasyczny szablon na bloggera? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naturalnie. Ajć i przepraszam z góry za słabe screeny :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Od czasu do czasu tez takie robię, ale nie umiem dodawać aktualnych gadżetów typu obserwatorzy itp xd

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny ten szablon :) Ma w sobie bardzo dużo uroku! Człowieka od razu nachodzi ochota, aby założyć jakiś blog, by pobrać to cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie do końca się zgodzę, gdyż im dłużej na niego patrzę tym mniej mi się podoba ;) A na początku to było całkiem fajnie... :> No i ten mało ciekawie przerobiony obrazek. No po prostu nie mogę już patrzeć :D
  Aczkolwiek bardzo dziękuję za miłą, ach bardzo miłą opinię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pamiętam ;), w liceum najgorsze było to że było tak dużo przedmiotów równocześnie. W III klasie dużo mi odeszło więc było już lepiej, chociaż wtedy doszły przygotowania do matury więc na jedną wyszło ;) Ja z kolei zawsze była pół na pół, pół humanistą, pół ścisła ;) nawet w liceum znalazłam się w klasie matematyczno-informatycznej, po 3 latach z rozszerzeniem tych przedmiotów uznałam, że wystarczy mi się tych przedmiotów ;) chociaż nadal mam do czynienia np na logice z matematyką ;) i jestem z tego zadowolona ;) W końcu matematyka jest królową nauk ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Robi się coraz ciekawiej, świetne efekty z pewności Twój blog będzie dla mnie stałym punktem odwiedzin ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dodaję Też do link (Elita) na moim blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie ja też tak mam, w trzecich klasach jest parę fajnych osób i szkoda, że nie będzie można już pogadać na korytarzu. ;> A co do szablonu, jest ładny. Prosty, ale właśnie dla tego tak urokliwy. :3 Chociaż anime to akurat zupełnie nie moja bajka, w związku z czym chętnie pooglądałabym szablony w Twoim wykonaniu z ludźmi. :)

  OdpowiedzUsuń