tutoriale, szablony, web design

Pytania - Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, to zapraszam na nasz profil ask.fm. Postaramy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące szablonów, zamówień, jak również zaradzić conieco w sytuacji, gdzie szablon nie chce współpracować. Propozycje - Jeśli masz pomysł na ciekawą instrukcje, która mogłaby pomóc lub zainspirować wielu blogerów, daj nam znać! Z chęcią pomożemy! Propozycje możesz zostawić tutaj: Propozycje Pomoc - Gdyby ktoś desperacko szukał pomocy i wszystkie instrukcje go zawiodły, to jest e-mail tyler (bizarre1309@gmail.com ) i tam można pisać, mardzić na bloggera i resztę świata, no i ogólnie to też szukać pomocy. #idontjudge
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą świąteczna paczka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą świąteczna paczka. Pokaż wszystkie posty

piątek, 5 grudnia 2014

Świąteczna paczka wiecznego szczęścia

piątek, 5 grudnia 2014

Świąteczna paczka wiecznego szczęścia

72 komentarze

Zaczął się grudzień, jutro mamy Mikołajki, które niestety spędzę poza domem, dlatego niespodzianka jest dzisiaj. ( Dobra, wiem. Mogłam to ustawić na automatyczną publikację, ale nie chcę, żeby wydawało się, że automat składa Wam życzenia za mnie ;D ) 

Niespodzianki są szykowane na cały grudzień, jeśli wszystko się powiedzie. Będę starała się je dodawać i tworzyć mimo wszelkich przeciwności losu z prostej przyczyny - Należy Wam się. Jesteście najlepszymi czytelnikami i ludźmi na całym świecie i naprawdę nie wybaczyłabym sobie, gdybym Was w tym uroczym miesiącu zostawiła z niczym. 

Dobrze, skoro mamy już tę część za sobą, to przed nami jeszcze 3. 

Świąteczna paczka wiecznego szczęścia nazywa się tak, bo uważam, że bycie szczęśliwym jest fajne i jeżeli ktoś nie chce lub zapomina, że trzeba być szczęśliwym to robi coś źle. A w takim wypadku trzeba mu pomóc i postarać się o najszerszy uśmiech na jej/jego twarzy jaki tylko jest możliwy. Dlatego składam Wam tym samym takie, a nie inne życzenia. Bo bycie szczęśliwym jest po prostu, najzwyczajniej w świecie fajne i każdy kto nie jest szczęśliwy powinien przynajmniej włączyć ulubioną piosenkę, zacząć śpiewać i tańczyć i cieszyć się z życia. 
( PS. testowane xD )

Co znajduje się w paczce? 
W paczce znajdziecie cztery szablony:
  • Booyah - dla wielbicieli różu i tygrysków;
  • Enjoy the night - dla tych, którzy kochają nietoperze i Halloween ( zaległy prezent z tejże okazji )
  • Happiness - przygotowany specjalnie z myślą o czytelnikach posiadających blogi lifestyle'owe lub takie o modzie itp. 
  • Snowflakes - typowo zimowy szablonik, dla Was wszystkich, bo ja Was Mordeczki po prostu kocham!

Jak tą paczkę mogę dostać i czy muszę coś wcześniej zrobić, aby ją dostać?
Paczka jest dla wszystkich. Nie musicie być obserwatorami bloga, strony na facebooku czy innych dziwnych rzeczy. Jeśli blog i jego treść Wam się podoba zrobicie to na pewno bez przymusu z mojej strony.
Długo się zastanawiałam jak przekazać Wam tą paczkę. Z jednej strony chciałam, abyście wszyscy mogliście ją bez problemu i do woli pobierać, z drugiej chciałam mieć kontrolę i wgląd w to, kto ją pobiera. Ostateczna decyzja jest taka:
Wystarczy, że zostawicie swój adres e-mail w komentarzu lub tagboardzie, a wieczorem dostaniecie paczuszkę. Przyrzekam Wam wszystkim tu i teraz, jak mi kot świadkiem, codziennie przed godziną 21 zbiorę wszystkie Wasze maile i wyślę paczkę, chodź bym padała plackiem na podłogę ze zmęczenia i chodź bym miała to robić tylko dla jednej osoby. Codziennie. 

PS1. Jak ktoś dzisiaj się do 17:20 wyrobi to wyślę ją jeszcze przed. :D 
PS2. Paczuszka wysyłana będzie do końca grudnia. Następnie, prawdopodobnie szablony wrzucę luzem na GT. :)
PS3. Kocham Was Mordeczki! :)

Mam nadzieję, że się spodoba, że będzie z tego jakiś pożytek i będziecie chociaż troszkę z paczki zadowoleni. Wesołych Świąt Mordeczki!
Jak dacie radę to przekazujcie informacje o paczce do kogo tylko się da! 
Dobra, z 20 minut zajęło mi, żeby znaleźć odwagę, aby kliknąć "Opublikuj"...ok, może więcej.

A teraz razem ze mną - włączcie ulubioną piosenkę, tańczcie i wyjcie na cały dom! <3
Czytaj dalej