Zaczął się grudzień, jutro mamy Mikołajki, które niestety spędzę poza domem, dlatego niespodzianka jest dzisiaj. ( Dobra, wiem. Mogłam to ustawić na automatyczną publikację, ale nie chcę, żeby wydawało się, że automat składa Wam życzenia za mnie ;D )
Niespodzianki są szykowane na cały grudzień, jeśli wszystko się powiedzie. Będę starała się je dodawać i tworzyć mimo wszelkich przeciwności losu z prostej przyczyny - Należy Wam się. Jesteście najlepszymi czytelnikami i ludźmi na całym świecie i naprawdę nie wybaczyłabym sobie, gdybym Was w tym uroczym miesiącu zostawiła z niczym.
Dobrze, skoro mamy już tę część za sobą, to przed nami jeszcze 3.
Świąteczna paczka wiecznego szczęścia nazywa się tak, bo uważam, że bycie szczęśliwym jest fajne i jeżeli ktoś nie chce lub zapomina, że trzeba być szczęśliwym to robi coś źle. A w takim wypadku trzeba mu pomóc i postarać się o najszerszy uśmiech na jej/jego twarzy jaki tylko jest możliwy. Dlatego składam Wam tym samym takie, a nie inne życzenia. Bo bycie szczęśliwym jest po prostu, najzwyczajniej w świecie fajne i każdy kto nie jest szczęśliwy powinien przynajmniej włączyć ulubioną piosenkę, zacząć śpiewać i tańczyć i cieszyć się z życia.
( PS. testowane xD )
Co znajduje się w paczce?
W paczce znajdziecie cztery szablony:
- Booyah - dla wielbicieli różu i tygrysków;
- Enjoy the night - dla tych, którzy kochają nietoperze i Halloween ( zaległy prezent z tejże okazji )
- Happiness - przygotowany specjalnie z myślą o czytelnikach posiadających blogi lifestyle'owe lub takie o modzie itp.
- Snowflakes - typowo zimowy szablonik, dla Was wszystkich, bo ja Was Mordeczki po prostu kocham!
Jak tą paczkę mogę dostać i czy muszę coś wcześniej zrobić, aby ją dostać?
Paczka jest dla wszystkich. Nie musicie być obserwatorami bloga, strony na facebooku czy innych dziwnych rzeczy. Jeśli blog i jego treść Wam się podoba zrobicie to na pewno bez przymusu z mojej strony.
Długo się zastanawiałam jak przekazać Wam tą paczkę. Z jednej strony chciałam, abyście wszyscy mogliście ją bez problemu i do woli pobierać, z drugiej chciałam mieć kontrolę i wgląd w to, kto ją pobiera. Ostateczna decyzja jest taka:
Wystarczy, że zostawicie swój adres e-mail w komentarzu lub tagboardzie, a wieczorem dostaniecie paczuszkę. Przyrzekam Wam wszystkim tu i teraz, jak mi kot świadkiem, codziennie przed godziną 21 zbiorę wszystkie Wasze maile i wyślę paczkę, chodź bym padała plackiem na podłogę ze zmęczenia i chodź bym miała to robić tylko dla jednej osoby. Codziennie.
PS1. Jak ktoś dzisiaj się do 17:20 wyrobi to wyślę ją jeszcze przed. :D
PS2. Paczuszka wysyłana będzie do końca grudnia. Następnie, prawdopodobnie szablony wrzucę luzem na GT. :)
PS3. Kocham Was Mordeczki! :)
Mam nadzieję, że się spodoba, że będzie z tego jakiś pożytek i będziecie chociaż troszkę z paczki zadowoleni. Wesołych Świąt Mordeczki!
Jak dacie radę to przekazujcie informacje o paczce do kogo tylko się da!
Dobra, z 20 minut zajęło mi, żeby znaleźć odwagę, aby kliknąć "Opublikuj"...ok, może więcej.
A teraz razem ze mną - włączcie ulubioną piosenkę, tańczcie i wyjcie na cały dom! <3
