tutoriale, szablony, web design

Pytania - Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, to zapraszam na nasz profil ask.fm. Postaramy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące szablonów, zamówień, jak również zaradzić conieco w sytuacji, gdzie szablon nie chce współpracować. Propozycje - Jeśli masz pomysł na ciekawą instrukcje, która mogłaby pomóc lub zainspirować wielu blogerów, daj nam znać! Z chęcią pomożemy! Propozycje możesz zostawić tutaj: Propozycje Pomoc - Gdyby ktoś desperacko szukał pomocy i wszystkie instrukcje go zawiodły, to jest e-mail tyler (bizarre1309@gmail.com ) i tam można pisać, mardzić na bloggera i resztę świata, no i ogólnie to też szukać pomocy. #idontjudge

poniedziałek, 21 kwietnia 2014

fairy talefairy tale
dodany: 21 kwietnia 2014
Autor: Wanilijowa
Baza: Szablon Simple;
Przed pobraniem należy zapoznać się z regulaminem podanym poniżej;


Pobierz (hostuje.net)Informacje techniczne:

Okay, jak obiecałam, szablon kolejny jest, trochę baśniowy. Źródło zdjęcia podane wyżej, jeśli chodzi o kody, to wspomagałam się nieco Tajemniczym Ogrodem, to przerażające, że przez ten czas zdążyło się zapomnieć tyle podstawowych rzeczy...! Ale do rzeczy...
Ramka z +Follow
Zamiast typowej brzydaśnej ramki z Obserwatorami. Po załadowaniu szablonu odnośnik prawdopodobnie automatycznie wczyta się do mojego bloga, skąd brałam kod do sprawdzenie. W celu zmienienia tego należy skopiować własny link do bloga, a potem podstawić. Co skopiować? - instrukcja. W razie pytań od razu pisać (:

Ramka Archive - ramka HTML
<center><form><select style="width:200px; font-family: Tahoma; font-size: 10px" onchange="window.open(this.options[this.selectedIndex].value,'_self')"size=1 name=menu><option />Styczeń (3)<option value="http://wanilijowa.blogspot.com/2014/01/resolution-for-tonight.html" />resolution for tonight<option value="http://wanilijowa.blogspot.com/2014/01/w-bol-wojen-wplatana.html" />w ból wojen wplątana<option value="http://wanilijowa.blogspot.com/2014/01/2315.html" />23:15
</select></form>
</center>
nazwa listy -> w tamtej ramce widzimy 3 osobne listy na 3 miesiące, powyższy kod jest na JEDNĄ listę. W celu uzyskania kolejnych, wystarczy skopiować od <form> do </form> i podmienić odpowiednie wartości na nowe.
adres postu -> easy, wstawiamy adres do konkretnego postu
tytuł postu -> easy x2, za niebieski kolor wpisujemy tytuł konkretnych postów

Ramka z linkami
zwykły gadżet, można podstawić linki bez żadnego problemu i grzebania w kodzie :)

Regulamin
1.Pobierając szablon zostaw krótką informacje ( komentarz, mail, wiadomość w tagboardzie )
2. Pobrany szablon jest tylko do użytku własnego.
3. Zmiany w szablonie są dopuszczalne, jednak przy tychże zmianach, niech Ci ręka nie lata i przypadkiem nie usunie creditu autorki.
4. Jeśli masz problem z pobranym szablonem, opisz problem w komentarzach ( polecana opcja, dzięki temu rozwiązanie problemu będzie dostępne dla wszystkich pobierających ), w mailu lub w tagboardzie.
5.Ciekawi Cię efekt w szablonie? W takim wypadku nie ściągaj go i nie grzeb w kodzie, a po prostu napisz, a z uśmiechem na ustach wyjaśnie cóż to takiego.
6. Szablon jest opatrzony hasłem. Jeśli chcesz pobrać, a zostawiłeś już informację o tym w komentarzu pod najnowszym postem - odezwij się na shoutboxie lub drogą e-mail: affabre.sis@gmail.com a hasło zostanie Ci udostępnione.
7. Hasło, które należy wpisać w komentarzu na znak przeczytania regulaminu: gumowy miś.

23 komentarze:

 1. Prześliczny szablon :)
  Pobrałam na hinowe-kity.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny *___*
  Pobieram na http://zaliamoon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Szablon pobieram na http://poziom-krytyki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Pobieram na http://plumbobby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Pobieram szablon na http://funnysims.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne <3
  Jestem tu po raz pierwszy, a już się zakochałam w twojej pracy dziewczyno.
  Pozwolę sobie podkraść na http://carta-de-studio21.blogspot.com/ ;)
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 8. gumowy miś - już piszę na maila, ponieważ bardzo zależy mi na tym szablonie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pobrałam na http://meadow-of-books.blogspot.com/ :)

   Usuń
 9. Pobieram na http://spiacwplomieniu.blogspot.com/! gumowy miś.

  OdpowiedzUsuń