tutoriale, szablony, web design

Pytania - Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, to zapraszam na nasz profil ask.fm. Postaramy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące szablonów, zamówień, jak również zaradzić conieco w sytuacji, gdzie szablon nie chce współpracować. Propozycje - Jeśli masz pomysł na ciekawą instrukcje, która mogłaby pomóc lub zainspirować wielu blogerów, daj nam znać! Z chęcią pomożemy! Propozycje możesz zostawić tutaj: Propozycje Pomoc - Gdyby ktoś desperacko szukał pomocy i wszystkie instrukcje go zawiodły, to jest e-mail tyler (bizarre1309@gmail.com ) i tam można pisać, mardzić na bloggera i resztę świata, no i ogólnie to też szukać pomocy. #idontjudge

piątek, 15 maja 2015

Zapowiedzi & Aktualizacja (4)

Dobra, wiem. Pewnie, tak jak mnie, Was te posty o wszystkim i o niczym już denerwują, ale jak jakiś taki sobie napiszę, to przynajmniej mam wrażenie, że coś mi się udaje zrobić, a nie tylko bezmyślnie siedzę i próbuje robić to czy tamto. Dzisiaj oprócz skromnej aktualizacji - zapowiedzi. Jakbyście mogli zatrzymać się na dłużej przy Czasie konkursów była bym wdzięczna. No, ale od początku.

Ask.fm
W końcu mam czas i możliwość, aby spokojnie poodpowiadać na Wasze pytania. Serwis ask.fm wydaje się być do tego najlepszą opcją. Jeśli więc jakieś macie pytania lub uwagi, to zapraszam na mój profil. Jednak:
 • Nie zamierzam odpowiadać na pytania dotyczące efektów w nieswoim szablonie;
 • Propozycje na szablony "podobne lub inspirowane" pracą innego autora będą ignorowane. 

Planowane instrukcje / Wyniki sondy
W końcu udało mi się od Was wyciągnąć jakich instrukcji potrzebujecie i co by się Wam przydało! Wyniki mówią same za siebie. W najbliższych tygodniach ( albo i miesiącach ) instrukcje, które będą się pojawiać będą dotyczyć przede wszystkim:
 • efektów dla poszczególnych elementów bloga - Tyler już kombinuje co byłoby tutaj fajnym pomysłem i za który element się wziąć;
  Chociaż wydaje mi się, że kolejne efekty dla górnej części posta nie są tak bardzo wyczekiwane i nawet ostatnio były aktualizowane;
 • instrukcje dotyczące szablonów - tutaj były dwie opcje. Jedna mnie perfidnie denerwuje, bo mam wrażenie, że projektant strasznie komplikuje sprawę i sprawia, że przy prostym szablonie trzeba się ciut bardziej namęczyć. Druga, bez projektanta, faktycznie może być kłopotliwa dla osób, którzy nie obchodzą się płynnie kodami CSS. Dlatego będą obie. Może uda się zadowolić wszystkich! 
 • instrukcje pokazujące efekty w opublikowanych szablonach - wszystko wiadomo, a na dodatek już mniej więcej wiem, które efekty Wam zaprezentować.

Czas konkursów!
Dobra, ten plan jest taki trochę na pierwszy rzut oka nieprzemyślany, bo naprawdę trzeba by się tam sporo napracować. Ale od czego w końcu jest czas wolny! Dajcie znać co sądzicie!
Planuję 3/4 konkursy w ciągu wakacji ( pierwszy w czerwcu ). Każdy z nich będzie polegać na jakimś zadaniu, odpowiedzi na pytanie itp. Każdego miesiąca będzie dwóch lub trzech zwycięzców. A nagrody? Tutaj się nieźle napracuję. Będzie to instrukcja na szablon, paczuszka z mniejszymi instrukcjami/szablonami, szablon lub zamówienie. Jednak skłaniam się do pierwszej opcji. Tylko najpewniej nie będzie to instrukcja na prosty szablon - będą to prawdopodobnie prace przygotowane pod Graphical Thoughts/Spis blogów itp - chodzi o to, aby było w nich dużo fajnych efektów. Jedną pracę już mam. [Spoiler] Jest tam archiwum wykonane przy użyciu jQuery, efekt "hover" dla jednego gadżetu + obrazek, specjalnie przygotowany gadżet dla autorów (dwóch lub więcej) i krejzi stopka...(wtf?).
Pozostaje mi czekać na Wasze opinie. Nic lepszego do tej pory nie udało mi się wymyślić.
W końcu. Nareszcie. Ile musiałam czekać.
Mam wrażenie, że Okiem Tyler to jeden z lepszych moich projektów. Może to tylko moje widzimisię, ale wydaje mi się, że publikowane tam posty świetnie będą dopełniać się z GT. A o to przecież chodzi.
Także zainteresowanych zapraszam. Już niedługo regularne posty. ^o^

Aktualizacja
 • Nowe szablony : Immortals & Wild
 • Poprawione szablony: Impossible & Walking travesty
  Obyło się bez większych zmian. Jedyne co tak naprawdę poprawiałam to gadżety, których użycie mogło się wydawać trochę przekombinowane.

Dodatkowe informacje
W przeciągu tygodnia powinny pojawić się informacje dotyczące zamówień i pomocy przy szablonach ( patrz drugi kwadracik ).

5 komentarzy:

 1. Pobieram Bad Dream na kholat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. O jeju ;^; Aż nie mogę doczekać się konkursu ;; Pomysł bardzo dobry~~ Powodzenia~~

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, czekam na nowe szablony minimalistyczne :p
  No, i w końcu poczytam Twoje wypociny gdzieś indziej - tak swoją drogą, miło się Ciebie czyta :)

  Pozdrawiam, i zapraszam na nowy post. Tak tylko, jakbyś chciała :) wielka-ucieczka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Pobrałam szablon http://funkyimg.com/i/JrYh.png na http://2-4-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Pobrałam immortals na http://hun-han-couple.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń