tutoriale, szablony, web design

Pytania - Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, to zapraszam na nasz profil ask.fm. Postaramy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące szablonów, zamówień, jak również zaradzić conieco w sytuacji, gdzie szablon nie chce współpracować. Propozycje - Jeśli masz pomysł na ciekawą instrukcje, która mogłaby pomóc lub zainspirować wielu blogerów, daj nam znać! Z chęcią pomożemy! Propozycje możesz zostawić tutaj: Propozycje Pomoc - Gdyby ktoś desperacko szukał pomocy i wszystkie instrukcje go zawiodły, to jest e-mail tyler (bizarre1309@gmail.com ) i tam można pisać, mardzić na bloggera i resztę świata, no i ogólnie to też szukać pomocy. #idontjudge

wtorek, 2 kwietnia 2013

Long live the reckless

    Witam wszystkich, którzy znaleźli chociaż minutkę, aby wpaść na bloga. 
Jak to chyba blogerzy w zwyczaju mają, napiszę zaraz co ja tu w ogóle będę robić. Na samym początku dodam, że jestem całkowitym newbie w świecie grafiki komputerowej - może nie do końca, ale jest to dla mnie zuo całego świata. 
Jednak do rzeczy. Początkowo ten blog miał być czymś w rodzaju ... nie do końca wiem czego, miałam tu sobie popisywać po angielsku, coby ten język w końcu opanować lepiej i wydobyć pewną płynność w jego używaniu. Ale na to jeszcze nadejdzie czas. 
Z powodu zaistniałej sytuacji, czyli tego, że jestem pedantką, jak to Panny chyba mają w zwyczaju, początkowo zabrałam się na wygląd bloga. I poległam. Tego cholerstwa nie szło opanować. Z pomocą przyszła Yassmine - ona i jej blog, a także cała masa innych stron z potężną ilością kodów css. Zrobienie tego prostego i mało zjawiskowego szablonu zajęło mi jakieś 4 dni. I tak przyszedł ten pomysł, pomysł na bloga.

     Z powodu tylu uciążliwych sytuacji w związku ze zrobieniem tego całego szablonu pomyślałam, że sporo ludzi może mieć problem, a mi co chwila wychodziły coraz to inne i ciekawsze rzeczy. Postanowiłam, że co głupiego wymyślę ( co zapewne zostało wymyślone w czasach, gdy dinozaury chodziły jeszcze po Ziemi ) będę pisać tutaj. Będzie to dobre dla mnie, a może przy okazji Wy znajdziecie coś dla siebie - chociaż cóż więcej Wam potrzeba; kolejna osoba się tylko napatoczy, a na blogspocie już jest tylu genialnych grafików! Zniknę wśród najlepszy, ale to będzie zaszczyt! 

     Nie będzie wymyślnych nagłówków, ikon, sygnatur, tekstur - nie znam się na tym, jest to dla mnie zuo, bo się po prostu do tego nie nadaję. A szablony lubię przejrzyste, ale chyba sobie tak wmawiam przez to zdanie wyżej...

2 komentarze:

 1. Szablon piękny, naprawdę. Też kiedyś byłam ciemną masą z cssem, ale codzienne użeranie się z nim, poznawanie go dało mi dużo radości, bo teraz wszystko to wykorzystuję. Wszystkie ważne kody mam zapisane w jednym miejscu, nie muszę już szukać nie wiadomo gdzie i ile, aby je wkleić.
  Pomysł na bloga też dobry, dodaję do linków i wkleję adres do posta. Będę tutaj często zaglądać, bo może dowiem się czegoś nowego.
  Pozdrawiam. ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy dowiesz się czegoś nowego, bo używam prostych kodów, czasem też pogrzebię w tym nędznym HTML'u tzn. kilkam sobie "Edytuj HTML", bo pracą i rozumiem tego cholerstwa tego nie nazwę.
  Bardzo dziękuję.
  I również dodaję do linków :)

  OdpowiedzUsuń