tutoriale, szablony, web design

Pytania - Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, to zapraszam na nasz profil ask.fm. Postaramy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące szablonów, zamówień, jak również zaradzić conieco w sytuacji, gdzie szablon nie chce współpracować. Propozycje - Jeśli masz pomysł na ciekawą instrukcje, która mogłaby pomóc lub zainspirować wielu blogerów, daj nam znać! Z chęcią pomożemy! Propozycje możesz zostawić tutaj: Propozycje Pomoc - Gdyby ktoś desperacko szukał pomocy i wszystkie instrukcje go zawiodły, to jest e-mail tyler (bizarre1309@gmail.com ) i tam można pisać, mardzić na bloggera i resztę świata, no i ogólnie to też szukać pomocy. #idontjudge

środa, 27 listopada 2013

Nowy pomysł

Tak, tak, tak. Będziecie latać ze mną z pochodniami i łopatami. Ja to wiem i nie będę nawet uciekać. Ale...
Od dłuższego czasu chce przywrócić GT, ale w nowym stylu i nie jako GT. Coś mniej komercyjnego, może ciekawszego, z masą pomysłów, nowych szablonowych stylów i wieloma innymi! Troszkę jakotakiego dziennika, nowych tematów, ale nadal mocne ukierunkowanie na blog design! :)
Pytania co Wy na to? 

11 komentarzy:

 1. Całkiem fajny pomysł, cieszę się, że tu wróciłaś, bo lubię twoją grafikę.
  ps. Przyjmujesz może zamówienia na szablony?

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się ten pomysł.
  www.esperadaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjmę wszystko co dasz *.*

  No, jestem jak najbardziej za :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam i będę uwielbiać GT pod każdą postacią, także... JESTEM ZA! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem Twoją fanką, więc cokolwiek będzie się tu działo i tak będę zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również jestem za! Może pisząc tutoriale pomyślisz też o poradniku, jak krok po kroku wykonać własny szablon? Nie mam na myśli tutaj nagłówka i tła, tylko właśnie instrukcji z kodami css, gdzie pokazywałabyś jak to po kolei by wyglądało, co należy zrobić... Wydaję mi się, że to pomogłoby nowym, rozwijającym się szabloniarzom. Mam nadzieję, że pomyślisz nad tym pomysłem, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Najważniejsze, że wracasz do blogowania. Wszystko, co wychodzi spod Twoich paluszków, będzie przyjęte z otwartymi łapkami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, nie wiem czy to tutaj, ale chciałam poinformować, że pobrałam szablon Serenade na bloga : http://break-silence.blogspot.com/ bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń