tutoriale, szablony, web design

Pytania - Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, to zapraszam na nasz profil ask.fm. Postaramy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące szablonów, zamówień, jak również zaradzić conieco w sytuacji, gdzie szablon nie chce współpracować. Propozycje - Jeśli masz pomysł na ciekawą instrukcje, która mogłaby pomóc lub zainspirować wielu blogerów, daj nam znać! Z chęcią pomożemy! Propozycje możesz zostawić tutaj: Propozycje Pomoc - Gdyby ktoś desperacko szukał pomocy i wszystkie instrukcje go zawiodły, to jest e-mail tyler (bizarre1309@gmail.com ) i tam można pisać, mardzić na bloggera i resztę świata, no i ogólnie to też szukać pomocy. #idontjudge

wtorek, 13 maja 2014

Percepcja I - zamówienie.oddany: 10/05/2014;
czas realizacji:3 tygodnie;
Autor: Tyler;
Baza: Szablon simple;
Brak możliwości pobrania;


Zamówienie, które Tyler oddała już... trochę temu, jak wnioskuję, aczkolwiek ciężko mi coś powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, więc póki co się powstrzymam! Szablon wisi na http://percepcja-i.blogspot.com/, gdzie Was serdecznie zapraszamy :)


3 komentarze:

 1. Jeśli chodzi o miesiąc tematyczny...
  Nie wiem czy były już jakieś propozycje, ale tak mi dzisiaj przyszło do głowy pod wpływem książki "Autostopem przez galaktykę". Trochę oryginalna propozycja i pewnie mało kto zna, ale co tam. Książki z tej serii mają bardzo ciekawe i wesołe okładki. Można by było zrobić coś w tym stylu. Ciekawie by się też prezentował z kolorowymi kółeczkami w menu - jak w szablonie "percepcja".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm.. propozycja ciekawa, ale wydaje mi się chyba, że książka -> film/serial, żeby od razu naszło powiązanie z daną lekturą... A tutaj chyba nie kojarzę żadnego movie czy coś :< ale poszukam!

   Usuń
  2. good idea! ja natomiast proponuję coś z Gry o tron, Hobbita (żeby coś ze smoczkiem było xd) :D

   Usuń